Szkoła Języka Hiszpańskiego El Puerto Warszawa

O szkole hiszpańskiego El Puerto Warszawa

El Puerto to nowoczesna szkoła języka hiszpańskiego w Warszawie.

Szkoła El Puerto działa już od 2013 roku. Ten czas pozwolił nam poznać dokładnie potrzeby naszych uczniów, dlatego możemy zaoferować kursy wysokiej jakości. Podczas zajęć stawiamy przede wszystkim na rozmowę i komunikację,  tak aby uczniowie mogli sprawnie nauczyć się rozmawiać po hiszpańsku. Dlatego też wszystkie nasze kursy odbywają się w małych grupach (maksymalnie do 6 osób).

Główne zalety naszej szkoły, które zapewniają wysoki poziom to:

Małe grupy (max. 6-osobowe)

Wykwalifikowani lektorzy

Ciekawe i dynamiczne zajęcia

Sale o wysokim standardzie

Język hiszpański to dla nas pasja, dlatego też nasza szkoła go promuje – prowadzimy blog o języku hiszpańskim, na którym możecie znaleźć ciekawe artykuły.

Szkoła El Puerto współpracuje
z Urzędem m. st. Warszawy.

Możesz być pewny wysokiej jakości zajęć oraz specjalnych zniżek.

 

Nasi uczniowie i lektorzy mogą korzystać ze zniżki 15% na wszystkie materiały hiszpańskojęzyczne (w tym podręczniki Aula) w księgarni językowej Bookland – ulica Kredytowa 2. Szczegóły w sekretariacie szkoły.

Najefektywniejszą formą nauki języka hiszpańskiego

są zajęcia w małych grupach.

Dlatego organizujemy zajęcia indywidualne i w grupach 3-6 osobowych. U nas możesz zapomnieć o przepełnionych grupach i mało efektywnych zajęciach. W El Puerto można szybko i przyjemnie nauczyć się języka hiszpańskiego.

Wykwalifikowani lektorzy hiszpańskiego - native speakerzy

chętnie podzielą się swoją pasją do hiszpańskiego

Staramy się, aby zajęcia prowadzone przez nas były ciekawe i efektywne, dlatego właśnie korzystamy z wielu różnych materiałów i źródeł. Zajęcia w naszej szkole to przede wszystkim komunikacja i rozmowa po hiszpańsku. 

Kursy odbywają się w salach wykładowych o wysokim standardzie  w centrum Warszawy, niedaleko stacji metra (sprawdź naszą lokalizację). Wszystko to oferujemy w bardzo korzystnych cenach (sprawdź nasz cennik).

Nasza utalentowana lektorka Agata Kornacka wydała książkę z poezją hiszpańską

zachęcamy wszystkich do zapoznania się z poezją Agaty 🙂

 

Kontakt z nami

El Puerto – język hiszpański Warszawa

Napisz, zadzwoń - na pewno dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb!

Podczas zajęć i w przerwie między nimi dostępne jest u nas hiszpańsko – polskie czasopismo ¿Español? Sí, gracias

Można znaleźć tam wiele ciekawych artykułów i dodatkowo nasi uczniowie
otrzymają 5% rabatu przy zakupie prenumeraty.

FAQ - najczęstsze pytania i odpowiedzi

Książka, z jakiej korzystamy podczas zajęć to Arriba (podręcznik i ćwiczenia są razem jako całość).

Można zakupić egzemplarz nowy lub używany. Starcza ona na dwa semestry nauki (cały poziom).

Jeśli chodzi o materiały dodatkowe, to lektorzy dostarczają je na zajęciach i są już one wliczone w cenę.

Książka jest dostępna dla naszych kursantów np w księgarni językowej Bookland z 15% zniżką => https://bookland.com.pl/search/arriba

Kod rabatowy (naliczany od ceny podstawowej): 2023050006776

Zajęcia w El Puerto prowadzimy w małych grupach (maksymalnie 6 osób), dzięki temu na zajęciach możemy stawiać przede wszystkim na rozmowę i komunikację. Nasi lektorzy starannie przygotowują dynamiczne zajęcia, podczas których każdy może brać czynny udział. Naszym głównym celem jest przede wszystkim sprawna komunikacja w języku hiszpańskim.

Przy płatności jednorazowej obowiązuje regulamin kursu, a przy płatności ratalnej podpisujemy umowę.

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2013 roku.

Tak, za kurs można zapłacić jednorazowo lub w ratach. Zapytaj nas o szczegóły.

Nasi lektorzy to wykwalifikowani nauczyciele z doświadczeniem w nauczaniu języka hiszpańskiego.

Sprawdź naszych lektorów!

Obecnie prowadzimy zajęcia w trybie stacjonarnym i zdalnym. Można wybrać kurs zgodnie z własnymi preferencjami. Zajęcia w szkole są oczywiście prowadzone zgodnie z obecnie panującymi zasadami i obostrzeniami.

W przypadku nieobecności jest możliwość przyjść na zajęcia do innej grupy i dodatkowo na prośbę nasi lektorzy przesyłają informacje i materiały z danych zajęć. Nam też zależy na tym, aby wszystkie osoby w grupie były na bieżąco z materiałem 🙂

Jeśli chodzi o zajęcia grupowe, to najliczniejszą grupą są osoby w wieku studenckim i pracującym. Zajęcia indywidualne organizujemy zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci 🙂

Wybór zależy od osobistych preferencji. Zajęcia online w El Puerto nie odbiegają swoją formą i efektywnością od zajęć stacjonarnych, a zyskują na mobilności i oszczędzają czas na podróży do szkoły.

Nasi lektorzy podczas zajęć online korzystają z nowoczesnej platformy Campus Difusión, która pozwala na wyświetlanie interaktywnych materiałów z podręcznika Aula Internacional Plus, na którym pracujemy.

Wybierając zarówno kurs stacjonarny jak i online weźmiesz udział w zajęciach na równie wysokim poziomie 🙂

W naszej szkole mamy małe grupy – maksymalnie 6 osobowe. Minimalnie, aby grupa ruszyła potrzebujemy 3 osób. Zawsze staramy się, aby ruszały nam wszystkie planowane grupy, ale finalnie jesteśmy uzależnieni od wyborów naszych kursantów co do terminów zajęć i grup.

Jeśli jest zagrożenie, że dana grupa nie uzbiera się to kontaktujemy się z odpowiednim wyprzedzeniem z kursantami w celu zaproponowania alternatywnych terminów na tym samym poziomie zaawansowania. Jeśli inne grupy są nieodpowiadające i faktycznie nie rusza pierwotnie wybrana grupa to zwracamy 100% wpłaconej kwoty za kurs.

Ankiety zadowolenia naszych uczniów

Poziom satysfakcji studentów

94%

Jak oceniasz przygotowanie oraz sposób prowadzenia zajęć przez Twojego lektora?

95%

Jak ogólnie oceniasz kurs w szkole El Puerto?

El Puerto szkoła języka hiszpańskiego - Właściciel

Michał Bigoszewski

 

Zainteresowania:  Kino hiszpańskie i żeglarstwo

Data założenia szkoły: 2013 rok

Ulubione hiszpańskie słowo: ¡estupendo! (wspaniale)

O sobie: Język hiszpański i kultura krajów hiszpańskojęzycznych to moja pasja, dlatego po studiach na Uniwersytecie Warszawskim szybko zdobyłem uprawnienia do nauczania języka hiszpańskiego w Instytucie Cervantesa. Po kilku latach życia w Hiszpanii wróciłem do Polski z przekonaniem, że chciałbym przekazywać wiedzę i wspaniałe doświadczenia związane z kulturą Hiszpanii. Szkoła języka hiszpańskiego to był fantastyczny wybór!

El Puerto szkoła języka hiszpańskiego - Menedżer szkoły

Gabriela

 

O sobie: W 2023 roku ukończyłam studia licencjackie w Instytucie Studiów Iberyjskich i Iberoamerykańskich na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku Hispanistyka Stosowana. Obecnie kontynuuję moją przygodę z hiszpańskim na studiach II stopnia, studiując kierunek Filologia Hiszpańska ze specjalizacją latynoamerykańską.

W ramach studiów miałam okazję wyjechać na Erasmusa do Santiago de Compostela, dzięki czemu jeszcze bardziej zbliżyłam się do hiszpańskiej kultury. Język hiszpański jest nieodłączną częścią mojego życia od wielu lat, towarzyszy mi on codziennie kształtując moją ścieżkę naukową oraz osobistą.

Zainteresowania: nauka języków obcych, kulinaria, muzyka, podróże

Ulubione hiszpańskie słowa: ojalá, apapachar, morriña

El Puerto szkoła języka hiszpańskiego - Sekretariat

Natalia

 

O sobie: Jestem studentką Iberystyki z rozszerzonym językiem angielskim na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Swoją przygodę z nauką języka hiszpańskiego zaczęłam już w 4 klasie szkoły podstawowe i kontynuuję do dnia dzisiejszego. W trakcie studiów pogłębiam moją wiedzę na temat krajów iberyjskich oraz Ameryki Łacińskiej, a rozszerzony język angielski pozwala mi lepiej zrozumieć kontekst międzynarodowy. Moim marzeniem jest dokończenie moich studiów magisterskich w Madrycie.

Zainteresowania:  W wolnym czasie uwielbiam podróżować. Fascynuje mnie okrywanie nowych zakątków świata oraz poznawanie kultur. Właśnie dlatego nauka języka hiszpańskiego ułatwia mi osiąganie moich przyszłych celów jakimi jest między innymi odwiedzenie krajów Ameryki Południowej. Dodatkowo interesuję się sztuką współczesną oraz kinem.

Ulubione hiszpańskie słowo: mariposa

Gabriela

 

O sobie: Jestem studentką iberystyki na Uniwersytecie SWPS.

Dlaczego iberystyka? Ponieważ moje serce skradła Andaluzja, jednakże chcę także odkryć pozostałe regiony Hiszpanii. Oprócz sekretariatu w El Puerto, pracuję również z dziećmi w wieku przedszkolnym i staram się je zarazić miłością do języka hiszpańskiego.

Zainteresowania: Jestem miłośniczką zwierząt, w szczególności królików, jednakże pod moim dachem gości również pies i kot. Kiedy tylko mam czas, uwielbiam podróżować i odkrywać nowe miejsca. Urlop zawsze spędzam aktywnie poznając wszelakie kultury, tradycje, smakując i doświadczając wszystko co nowe i fascynujące.

Ulubione słowo: maravilloso

Opinie z Google

Zobacz wszystkie
Natalia Litwińska
★ ★ ★ ★ ★

Najlepsza szkoła języka hiszpańskiego. Lektorzy zawsze dobrze przygotowani do zajęć i gotowi dzielić się wiedzą. Dodatkowo super kontakt jeśli chodzi o zapisy czy inne kwestie administracyjne.

Karolina Melkonyan
★ ★ ★ ★ ★

Wspaniali ludzie, dobry kontakt, polecam całym sercem!

Kalina Graczykowska
★ ★ ★ ★ ★

Można powiedzieć, że za mną pierwszy semestr nauki (zaczęłam od zera). Na początku sposób nauczania wydał mi się trochę chaotyczny i szczerze? Byłam przerażona. Ale po 4 miesiacach nauki mogę powiedzieć, że w "szelństwie" jest metoda. Ale tak na poważnie to nauka nie była wcale chaotyczna tylko dobrze przemyślana przez prowadzącą Ewę (swoją drogą muszę przyznać, że jest super nauczycielem). Zaczęłam coraz wiecej wiedzy wynosić z zajęć, które z lekcji na lekcję są coraz ciekawsze. Ewa dba o to by zapełnić nam 90 minut zajęć w 120%. I to nie nudną książką (z ktróej oczywisćie korzystamy). Sa też jednak inne gry, filmiki, quizy i zadania. Przez zabawy powtarzamy śłownictowo i gramatykę. A poracja nowych slów i zwrotów za każdym razem jest bardzo dużo. Naprawdę nie zastanawiałam sie długo czy zapisac sie na kolejny semestr. Ta szkoła dba o uczniów. Samo miejsce jest bardzo przyjazne.

Roberto Sigurdson
★ ★ ★ ★ ★

Bardzo profesjonalne podejście i życzliwość Pana Michała. Dziękuję za znalezieni kursu dla mnie. Szukałem bezskutecznie w innych szkołach, a w El Puerto się udało :)

Anna Grzanecka
★ ★ ★ ★ ★

Chodziłam najpierw na kurs a1.2, który był poprawny, ale raczej nie ocenilabym go na 5, zajęcia opierały się głównie na podręczniku i kserówkach, mało urozmaiceń, zdecydowałam się jednak na kontynuację, a2.1 i była to najlepsza decyzja! Drugi kurs prowadziła Kasia Sierant, którą z całego serca polecam, zajęcia były bardzo ciekawe, dużo piosenek, filmów, gier, dużo ćwiczeń poszerzających wiedzę na temat Hiszpanii. Kasia tworzy również bardzo luźną i ciepłą atmosferę, można czuć się swobodnie, co pomaga na początku nauki, kiedy robimy dużo błędów. Dwumiesięczny kurs minął mi bardzo szybko, czuję, że naprawdę dużo się nauczyłam i mam dużo motywacji i chęci do dalszej nauki :) Jeśli chodzi o organizację szkoły, nie było żadnych problemów, zawsze szybko dostawałam odpowiedzi na maile. W dwóch przypadkach moja grupa liczyła 6 osób, zawsze z tego powodu szkoła obniżyła cenę kursu, co uważam za sprawiedliwe rozwiązanie Jedynym minusem była dla mnie mała sala, przez co czasem trudno było robić ćwiczenia w parach. Całokształt oceniam jednak bardzo pozytywnie, mam nadzieję, że znajdę czas na dalsze kursy ♥

Dominika Rybińska
★ ★ ★ ★ ★

Podejście do ludzi, uśmiech Michała, otwartość, uprzejmość. Wspaniała atmosfera, życzliwi nauczyciele. Chciało się przychodzić na lekcje nawet mimo dużej ilości innych obowiązków. Z wielką chęcią wrócę na zajęcia i już się nie mogę tego powrotu doczekać!

Piotr Kanto
★ ★ ★ ★ ★

Wow, szkoła po zrobieniu sal tematycznych, związanych z miejscami hiszpańskojęzycznymi robi duże wrażenie. Aż chce się odwiedzić inne sale, żeby obejrzeć imponujące zdjęcia :D Dla mnie sztos. To mówiłem ja - stały uczeń :D

Daria Mar
★ ★ ★ ★ ★

Świetnie przygotowani lektorzy. Duży plus za elastyczne podejście, udało się w końcu znaleźć odpowiednią grupę dla mnie, choć przez moją wcześniejszą nieregularną naukę nie było to łatwe :D

Aneta Nowak
★ ★ ★ ★ ★

Hiszpański na bardzo wysokim poziomie! Przyjazna atmosfera, ciekawe zajęcia, a dzięki małym grupom zawsze można brać czynny udział w lekcjach i rozwijać umiejętności mówienia. Bardzo sympatyczni i wykwalifikowani lektorzy. Polecam!

Mariusz Ludwiczak
★ ★ ★ ★ ★

Super miejsce z hiszpanskim klimatem :) małe grupy i dobrzy lektorzy (miałem zajecia z trzema).

Julia Wąsowicz
★ ★ ★ ★ ★

super atmosfera, świetni lektorzy, gorąco polecam

Pełne dane kontaktowe


  Chronimy Twoje dane!

  Administratorem podanych przez Pana/ Panią danych osobowych jest Szkoła Języka Hiszpańskiego Elpuerto - Ulica Nowolipki 12/4,
  00-153 Warszawa. Twoje dane podane w formularzu będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Przysługuje Panu/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Jak oceniasz tą podstronę?

  Realizacja witryny
  GrupaPNS sp. z o.o.

  2020

  Projektowanie stron www
  ZAPISZ SIĘ!
  Sprawdź ofertę najnowszych
  kursów tutaj!
  Polityka Cookies

  Niniejsza strona www wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka) do rozszerzenia swojej funkcjonalności. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę na ich stosowanie na swoim urządzeniu.

  Nasza polityka prywatności
  Menu Główna