Szkoła Języka Hiszpańskiego ElPuerto

O szkole El Puerto

El Puerto to nowoczesna szkoła języka hiszpańskiego w Warszawie.

Szkoła El Puerto działa już od 2013 roku. Ten czas pozwolił nam poznać dokładnie potrzeby naszych uczniów, dlatego możemy zaoferować kursy wysokiej jakości. Podczas zajęć stawiamy przede wszystkim na rozmowę i komunikację,  tak aby uczniowie mogli sprawnie nauczyć się rozmawiać po hiszpańsku. Dlatego też wszystkie nasze kursy odbywają się w małych grupach (maksymalnie do 6 osób).

Główne zalety naszej szkoły, które zapewniają wysoki poziom to:

Małe grupy (max. 6-osobowe)

Wykwalifikowani lektorzy

Ciekawe i dynamiczne zajęcia

Sale wykładowe o wys. standardzie

Język hiszpański to dla nas pasja, dlatego też nasza szkoła go promuje – prowadzimy blog o języku hiszpańskim, na którym możecie znaleźć ciekawe artykuły.

Szkoła El Puerto współpracuje
z Urzędem m. st. Warszawy.

Możesz być pewny wysokiej jakości zajęć oraz specjalnych zniżek.

 

Nasi uczniowie i lektorzy mogą korzystać ze zniżki 15% na wszystkie materiały hiszpańskojęzyczne (w tym podręczniki Aula) w księgarni językowej Bookland – ulica Kredytowa 2. Szczegóły w sekretariacie szkoły.

Najefektywniejszą formą nauki języka hiszpańskiego

są zajęcia w małych grupach.

Dlatego organizujemy zajęcia indywidualne i w grupach 3-6 osobowych. U nas możesz zapomnieć o przepełnionych grupach i mało efektywnych zajęciach. W El Puerto można szybko i przyjemnie nauczyć się języka hiszpańskiego.

Wykwalifikowani lektorzy - native speakerzy

chętnie podzielą się swoją pasją do hiszpańskiego

Staramy się, aby zajęcia prowadzone przez nas były ciekawe i efektywne, dlatego właśnie korzystamy z wielu różnych materiałów i źródeł. Zajęcia w naszej szkole to przede wszystkim komunikacja i rozmowa po hiszpańsku. 

Kursy odbywają się w salach wykładowych o wysokim standardzie  w centrum Warszawy, niedaleko stacji metra (sprawdź naszą lokalizację). Wszystko to oferujemy w bardzo korzystnych cenach (sprawdź nasz cennik).

Nasza utalentowana lektorka Agata Kornacka wydała książkę z poezją hiszpańską

zachęcamy wszystkich do zapoznania się z poezją Agaty 🙂

 

Kontakt z nami

El Puerto – język hiszpański Warszawa

Napisz, zadzwoń - na pewno dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb!

Podczas zajęć i w przerwie między nimi dostępne jest u nas hiszpańsko – polskie czasopismo ¿Español? Sí, gracias

Można znaleźć tam wiele ciekawych artykułów i dodatkowo nasi uczniowie
otrzymają 5% rabatu przy zakupie prenumeraty.

FAQ - najczęstsze pytania i odpowiedzi

Książka, z jakiej korzystamy podczas zajęć to Aula Internacional Plus (podręcznik i ćwiczenia są razem jako całość).

Można zakupić egzemplarz nowy lub używany. Starcza ona na dwa semestry nauki (cały poziom).

Jeśli chodzi o materiały dodatkowe, to lektorzy dostarczają je na zajęciach i są już one wliczone w cenę.

Książka jest dostępna np. w księgarni Bookland i Klett, gdzie dla naszych kursantów obowiązuje zniżka 15% (i na wszystkie materiały związane z językiem hiszpańskim).

Zajęcia w El Puerto prowadzimy w małych grupach (maksymalnie 6 osób), dzięki temu na zajęciach możemy stawiać przede wszystkim na rozmowę i komunikację. Nasi lektorzy starannie przygotowują dynamiczne zajęcia, podczas których każdy może brać czynny udział. Naszym głównym celem jest przede wszystkim sprawna komunikacja w języku hiszpańskim.

Przy płatności jednorazowej obowiązuje regulamin kursu, a przy płatności ratalnej podpisujemy umowę.

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2013 roku.

Tak, za kurs można zapłacić jednorazowo lub w ratach. Zapytaj nas o szczegóły.

Nasi lektorzy to wykwalifikowani nauczyciele z doświadczeniem w nauczaniu języka hiszpańskiego.

Sprawdź naszych lektorów!

Obecnie prowadzimy zajęcia w trybie stacjonarnym i zdalnym. Można wybrać kurs zgodnie z własnymi preferencjami. Zajęcia w szkole są oczywiście prowadzone zgodnie z obecnie panującymi zasadami i obostrzeniami.

W przypadku nieobecności jest możliwość przyjść na zajęcia do innej grupy i dodatkowo na prośbę nasi lektorzy przesyłają informacje i materiały z danych zajęć. Nam też zależy na tym, aby wszystkie osoby w grupie były na bieżąco z materiałem 🙂

Jeśli chodzi o zajęcia grupowe, to najliczniejszą grupą są osoby w wieku studenckim i pracującym. Zajęcia indywidualne organizujemy zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci 🙂

Wybór zależy od osobistych preferencji. Zajęcia online w El Puerto nie odbiegają swoją formą i efektywnością od zajęć stacjonarnych, a zyskują na mobilności i oszczędzają czas na podróży do szkoły.

Nasi lektorzy podczas zajęć online korzystają z nowoczesnej platformy Campus Difusión, która pozwala na wyświetlanie interaktywnych materiałów z podręcznika Aula Internacional Plus, na którym pracujemy.

Wybierając zarówno kurs stacjonarny jak i online weźmiesz udział w zajęciach na równie wysokim poziomie 🙂

Ankiety zadowolenia naszych uczniów

Poziom satysfakcji studentów

94%

Jak oceniasz przygotowanie oraz sposób prowadzenia zajęć przez Twojego lektora?

95%

Jak ogólnie oceniasz kurs w szkole El Puerto?

Właściciel

Michał Bigoszewski

 

Zainteresowania:  Kino hiszpańskie i żeglarstwo

Data założenia szkoły: 2013 rok

Ulubione hiszpańskie słowo: ¡estupendo! (wspaniale)

O sobie: Język hiszpański i kultura krajów hiszpańskojęzycznych to moja pasja, dlatego po studiach na Uniwersytecie Warszawskim szybko zdobyłem uprawnienia do nauczania języka hiszpańskiego w Instytucie Cervantesa. Po kilku latach życia w Hiszpanii wróciłem do Polski z przekonaniem, że chciałbym przekazywać wiedzę i wspaniałe doświadczenia związane z kulturą Hiszpanii. Szkoła języka hiszpańskiego to był fantastyczny wybór!

Menedżer szkoły

Piotr Kwiatkowski

Imię: Piotrek

Zainteresowania: Nauka języków obcych – oprócz języka hiszpańskiego używam także angielskiego, niemieckiego, portugalskiego i rosyjskiego. Muzyka – kolekcjonuję płyty winylowe, a w wolnym czasie gram na perkusji. Gry wideo – kocham gry retro. Zbieram konsole przenośne i gry na platformy Nintendo. Interesuję się tłumaczeniem i lokalizacją gier wideo na język hiszpański i polski.

Staż pracy jako lektor: od 2016 roku

Ulubione hiszpańskie słowo: Perfecto – słowo, którego zdecydowanie nadużywam 🙂

O sobie: Jestem absolwentem filologii iberyjskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Na swoich zajęciach zawsze staram się utrzymać luźną, koleżeńską atmosferę, która sprzyja nauce języka obcego. Lubię kreatywne prace w parach i małych grupach, a także ćwiczenia poszerzające wiedzę ogólną i świadomość kultury krajów hiszpańskojęzycznych.

Nauka języka to nie tylko podręcznik i metodologia, dlatego chętnie wplatam w zajęcia ciekawostki i aktualności ze świata hiszpańskojęzycznego. Wierzę, że osadzenie języka obcego wśród tego, co naturalnie nas interesuje i ciekawi sprzyja autonomicznej pracy również poza zajęciami.

Opinie z Google

Zobacz wszystkie
Natalia Litwińska
★ ★ ★ ★ ★

Najlepsza szkoła języka hiszpańskiego. Lektorzy zawsze dobrze przygotowani do zajęć i gotowi dzielić się wiedzą. Dodatkowo super kontakt jeśli chodzi o zapisy czy inne kwestie administracyjne.

Karolina Melkonyan
★ ★ ★ ★ ★

Wspaniali ludzie, dobry kontakt, polecam całym sercem!

Kalina Graczykowska
★ ★ ★ ★ ★

Można powiedzieć, że za mną pierwszy semestr nauki (zaczęłam od zera). Na początku sposób nauczania wydał mi się trochę chaotyczny i szczerze? Byłam przerażona. Ale po 4 miesiacach nauki mogę powiedzieć, że w "szelństwie" jest metoda. Ale tak na poważnie to nauka nie była wcale chaotyczna tylko dobrze przemyślana przez prowadzącą Ewę (swoją drogą muszę przyznać, że jest super nauczycielem). Zaczęłam coraz wiecej wiedzy wynosić z zajęć, które z lekcji na lekcję są coraz ciekawsze. Ewa dba o to by zapełnić nam 90 minut zajęć w 120%. I to nie nudną książką (z ktróej oczywisćie korzystamy). Sa też jednak inne gry, filmiki, quizy i zadania. Przez zabawy powtarzamy śłownictowo i gramatykę. A poracja nowych slów i zwrotów za każdym razem jest bardzo dużo. Naprawdę nie zastanawiałam sie długo czy zapisac sie na kolejny semestr. Ta szkoła dba o uczniów. Samo miejsce jest bardzo przyjazne.

Roberto Sigurdson
★ ★ ★ ★ ★

Bardzo profesjonalne podejście i życzliwość Pana Michała. Dziękuję za znalezieni kursu dla mnie. Szukałem bezskutecznie w innych szkołach, a w El Puerto się udało :)

Anna Grzanecka
★ ★ ★ ★ ★

Chodziłam najpierw na kurs a1.2, który był poprawny, ale raczej nie ocenilabym go na 5, zajęcia opierały się głównie na podręczniku i kserówkach, mało urozmaiceń, zdecydowałam się jednak na kontynuację, a2.1 i była to najlepsza decyzja! Drugi kurs prowadziła Kasia Sierant, którą z całego serca polecam, zajęcia były bardzo ciekawe, dużo piosenek, filmów, gier, dużo ćwiczeń poszerzających wiedzę na temat Hiszpanii. Kasia tworzy również bardzo luźną i ciepłą atmosferę, można czuć się swobodnie, co pomaga na początku nauki, kiedy robimy dużo błędów. Dwumiesięczny kurs minął mi bardzo szybko, czuję, że naprawdę dużo się nauczyłam i mam dużo motywacji i chęci do dalszej nauki :) Jeśli chodzi o organizację szkoły, nie było żadnych problemów, zawsze szybko dostawałam odpowiedzi na maile. W dwóch przypadkach moja grupa liczyła 6 osób, zawsze z tego powodu szkoła obniżyła cenę kursu, co uważam za sprawiedliwe rozwiązanie Jedynym minusem była dla mnie mała sala, przez co czasem trudno było robić ćwiczenia w parach. Całokształt oceniam jednak bardzo pozytywnie, mam nadzieję, że znajdę czas na dalsze kursy ♥

Dominika Rybińska
★ ★ ★ ★ ★

Podejście do ludzi, uśmiech Michała, otwartość, uprzejmość. Wspaniała atmosfera, życzliwi nauczyciele. Chciało się przychodzić na lekcje nawet mimo dużej ilości innych obowiązków. Z wielką chęcią wrócę na zajęcia i już się nie mogę tego powrotu doczekać!

Piotr Kanto
★ ★ ★ ★ ★

Wow, szkoła po zrobieniu sal tematycznych, związanych z miejscami hiszpańskojęzycznymi robi duże wrażenie. Aż chce się odwiedzić inne sale, żeby obejrzeć imponujące zdjęcia :D Dla mnie sztos. To mówiłem ja - stały uczeń :D

Daria Mar
★ ★ ★ ★ ★

Świetnie przygotowani lektorzy. Duży plus za elastyczne podejście, udało się w końcu znaleźć odpowiednią grupę dla mnie, choć przez moją wcześniejszą nieregularną naukę nie było to łatwe :D

Aneta Nowak
★ ★ ★ ★ ★

Hiszpański na bardzo wysokim poziomie! Przyjazna atmosfera, ciekawe zajęcia, a dzięki małym grupom zawsze można brać czynny udział w lekcjach i rozwijać umiejętności mówienia. Bardzo sympatyczni i wykwalifikowani lektorzy. Polecam!

Mariusz Ludwiczak
★ ★ ★ ★ ★

Super miejsce z hiszpanskim klimatem :) małe grupy i dobrzy lektorzy (miałem zajecia z trzema).

Julia Wąsowicz
★ ★ ★ ★ ★

super atmosfera, świetni lektorzy, gorąco polecam

Pełne dane kontaktowe


  Chronimy Twoje dane!

  Administratorem podanych przez Pana/ Panią danych osobowych jest Szkoła Języka Hiszpańskiego Elpuerto - Ulica Nowolipki 12/4,
  00-153 Warszawa. Twoje dane podane w formularzu będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Przysługuje Panu/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Jak oceniasz tą podstronę?

  Realizacja witryny
  GrupaPNS sp. z o.o.

  2020

  Projektowanie stron www
  ZAPISZ SIĘ!
  Sprawdź ofertę najnowszych
  kursów tutaj!
  Polityka Cookies

  Niniejsza strona www wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka) do rozszerzenia swojej funkcjonalności. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę na ich stosowanie na swoim urządzeniu.

  Nasza polityka prywatności
  Menu Główna